COSSCS CHEŁMNO POM.

I=======> Forum kadetów Centralnego Ośrodka Szkolenia Specjalistów Czołgowo - Samochodowych w Chełmnie Pomorskim <=======I

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

U W A G A !!! ZLOT 30-31 MAJA DO 01 CZERWCA !!! WPŁACAJCIE PIENIĄDZE !!! DO 04.02. POWINNY BYĆ NA KONCIE !!!

#1 2007-12-18 01:04:04

prezes69

Administrator

790288
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 104
Punktów :   
WWW

FILM Z PROMOCJI 1990 !!!

Pamiętacie promocję ? Nie ? Możecie to przeżyć raz jeszcze !!!

Za sprawą naszego kolegi Roberta "Tatusia" Żwirbela jestem w posiadaniu nagrania wideo z tego pamiętnego wydarzenia, jakim była nasza promocja . Film był oczywiście nagrany na nośniku VHS ale jest skopiowany na płytę DVD . Materiału jest około 90 minut.

Jak co niektórzy już wiecie miałem "wypadek" , który skończył się dla mnie dość tragicznie, bowiem w jego wyniku amputowano mi kończynę dolną w okolicy podudzia prawego.  Od tamtego czasu staram się jeszcze bardziej pomagać ludziom pomocy potrzebującym. Zwłaszcza dzieciom i osobom niepełnosprawnym. Mam własną firmę i część dochodów przeznaczam na te cele. Wspomagam Dom Dziecka i niepełnosprawnego sportowca . Jest biegaczem , "biega" o kulach , to prawdziwy twardziel.

Postanowiliśmy zatem z "Tatusiem" podzielić się z Wami tym materiałem.
Każdy kto będzie chciał mieć ten film , pomoże przy okazji dzieciakom zjeść lepszy posiłek, zakupić nowe zabawki , przybory szkolne czy odzież.
Ustaliliśmy ,że minimalna "cena" tej płytki będzie wynosić 10 zł. Połowa tej kwoty będzie pokrywać koszty przesyłki a pozostała przekazana będzie przeze mnie na rachunek bankowy wybranego Domu Dziecka.
Każda Wasza złotówka będzie przeze mnie skrupulatnie rozliczona a na forum zostanie przedstawiony dowód wpłaty na konto bankowe Domu Dziecka.
Myślę ,że do 1 maja damy sobie czas na to by uzbierać jakąś konkretniejszą sumkę żeby nie wpłacać pojedynczych kwot do banku.
Ze swej strony chcę jeszcze zadeklarować , że połowę kosztów przesyłek również przekażę jako mój wkład na rachunek bankowy Domu Dziecka.

Jeśli spodobała się Wam nasza inicjatywa , proszę zgłaszać chęć nabycia płytki z promocją bezpośrednio do mnie . Formy kontaktu opisane są w moim profilu.

Po odświetleniu się wpłaty na na moim rachunku , który podam każdemu indywidualnie, następnego dnia wysyłam przesyłkę Pocztą Polską w "bąbelkowej" kopercie. Jest również możliwość szybszej formy dostarczenia
płytki za pośrednictwem firmy kurierskiej za dodatkową opłatą , którą uiścicie przy odbiorze(DHL - 37,70zł)

Pamiętajcie ,że kwota 10 zł jest wartością wyjściową , dla nas nie jest ona zawrotna a skumulowana może naprawdę pomóc nie jednemu dziecku Pokażmy ,że kogo jak kogo ale kadetów z COSSCz-S stać zarówno finansowo jak i czysto po ludzku na piękne gesty

Życząc podjęcia trafnych i hojnych decyzji pozdrawiam serdecznie .

Tomasz Oleksiak - Administrator.




==========================================================================================================================================================

Jako , że już pojawił się głos wątpliwości jednego z naszych forumowiczów co do uczciwości ogólnie mówiąc tego przedsięwzięcia , płytę z filmem prześlę również tylko i wyłącznie po tzw. kosztach przesyłki .  W zaokrągleniu ( wliczając w to cenę samego nadania na poczcie , koszt płytki DVD wraz z pudełkiem i koperty "bąbelkowej" ) wynosi to ok.5 zł.

Pragnę jeszcze raz wyraźnie i z całą mocą zaznaczyć ,że jest to wpłata dobrowolna a decyzja należy tylko i wyłącznie do Was samych . W żadnym razie nie zamierzam na nikim zarabiać w nieuczciwy sposób ani tym bardziej "doić swoich"l
Proponuję zatem raz jeszcze dokładnie przeczytać wszystkim , którzy się zdecydują na ( może to brzmi górnolotnie ) pomoc dzieciakom powyższy tekst i powziąć suwerenną decyzję.

Jeszcze kilka słów o tym co się na płytce znajduje.
Film zaczyna się wejściem pododdziałów na plac , odczytaniem nazwisk promowanych kadetów ( niestety nie w całości), cała ceremonia związana z podniesieniem flagi na maszt itd, momentem samej ceremonii promocji ,przemowy oficjeli , defilady i kończy się przemarszem kadetów 2 rocznika przed budynkiem 6kk. Całość ma jak wspominałem ok. 90 min. Nie wszystkich oczywiście widać jak na dłoni a i jakość obrazu nie jest cyfrowa , lecz widać dobrze. Dobrze natomiast jest nagrany akt promocji wszystkich dwunastek i uściski ręki generała:)
Scen z gratulacjami od rodzin po mianowaniu w zasadzie dotyczy kolegi , którego prawdopodobnie była kamera ale niestety nie pamiętam jego nazwiska. Nie trwa ona długo , zajmuje jakieś do 10min. całego czasu  nagrania. Mnie osobiście się to podoba. Nawet usłyszałem swoje nazwisko Powiem Wam ,że dopiero podczas drugiego podejścia rozpoznałem się na filmie . Człowiek był taki młody i zupełnie nie podobny do siebie


Wysokość Waszych wpłat będę zamieszczać na forum . Jeśli nie chcecie abym podał to do wiadomości wyraźnie zaznaczcie mi to przy składaniu zamówienia.

Nagrałem aparatem fotograficznym z monitora komputerowego minutowy zwiastun filmu . Obraz nie jest najlepszej jakości ale w oryginale jest naprawdę dużo , dużo lepiej.

=====> ZWIASTUN FILMOWY <=====



=================================================================================================================================================================

Mamy już kwotę 255 zł dla dzieciaków. Do tej pory pieniądze wpłaciło 7 kolegów . Najwyższą sumą jak dotąd jest 100 zł.  Dziękuję. Płytki są wypalone i czekają na wysyłkę


.

Ostatnio edytowany przez prezes69 (2008-02-06 21:50:24)


Kto nie maszeruje - ten ginie!

Offline

 
U W A G A !!! JEST FILM NA DVD Z PROMOCJI 1990 r. WIECEJ INFORMACJI W TABLICY OGLOSZEN !!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.princeofpersia.pun.pl www.klansusanoo.pun.pl www.7dhczb.pun.pl www.espeedwaymenager.pun.pl www.fizjoterapia.pun.pl